Oznamy Stropkov 7.8.2022

Teraz po sv. liturgii je zbierka na Katechizácia a katolíčke školy. Večerná sv. liturgia bude o 18 00 hod.

Liturgický program v priebehu týždňa: v obvyklom čase.

V stredu o 17 30 hod. bude Novéna k MUP a po nej sv. liturgia.

Na budúcu nedeľu sv. liturgie dopoludnia o 8 00 hod. (slovenská) o 9 30 hod. (cirkevnoslovanská) a o 11 00 hod. (slovenská). Večerná sv. liturgia bude o 18 00 hod.

V sobotu: dňa 27.08.2022 sa uskutoční 10.ročník pešej púte k relikviám bl. mučeníka M. D. Trčku. Srdečne Vás pozývame na túto pešiu púť. Plagát a informácie o pešej púti visia na nástenke pred chrámom. Kto ma záujem môže sa zapísať, vzadu na stolíku je papier.

Boris Cina bývajúci v Prešove a Michaela Gumanová bývajúca v Stropkove. Ohlasujú sa po 1x.
Pavol Varga bývajúci v Stropkove a Viktória Lapčáková bývajúca v Stropkove. Ohlasujú sa po 1x
Kto by vedel nejakú cirkevno-právnu prekážku, aby tieto pári nemohli uzavrieť sviatostne manželstvo, nech to oznámi na farskom úrade.