Liturgický program v priebehu týždňa

Oznamy Stropkov 27.9.2020

Teraz po sv. liturgii je zbierka na náš chrám, keďže je posledná nedeľa v mesiaci.  Na 15 00 hod pozývame členov Arcibratstva sv. ruženca a aj všetkých Vás drahý bratia a sestry na modlitebné stretnutie. Večerná sv. liturgia bude o 1800 hod.

Liturgický program v priebehu týždňa: v obvyklom čase.

V stredu o 17 30 hod. bude Novéna k MUP a po nej sv. liturgia.

Vo štvrtok mame sviatok Ochrany Presvätej Bohorodičky sv. liturgie budú tri ráno o 8 00 hod., a poobede 16 00 hod. a 18 00 hod.

V piatok po sv. liturgiách bude vyložená Najsvätejšia Eucharistia.

Na budúcu nedeľu sv. liturgie dopoludnia o 800 hod. (slovenská), o 930 hod. (cirkevnoslovanská) a o 11 00 hod. zameraná na rodiny z deťmi. Večerná sv. liturgia bude o 1800 hod. Pri všetkých sv. liturgiách  bude zbierka na náš chrám, keďže je posledná nedeľa v mesiaci.

Na budúcu nedeľu pozývame deti na nácvik spevu o 10 30 hod. do kláštora, tešíme sa na vás.

V tomto týždni je prví piatkoví týždeň spovedať sa bude pri všetkých sv. liturgiách a piatok od 17 00 hod, a chorých 8 00 hod.

Oznam: Kto ma záujem o stolový gréckokatolícky kalendár na rok 2021, môže si ho zakúpiť. Cena je 2,00 €,-

Článok napísal Metod Lukačik