Oznamy Stropkov 19.09.2021

Večerná sv. liturgia bude o 1800 hod.

Liturgický program v priebehu týždňa: v obvyklom čase.

V stredu o 17 30 hod. bude Novéna k MUP a po nej sv. liturgia.

V piatok večerná sv. liturgia je zameraná na mládež a po liturgii bude Adorácia. Srdečné pozývame zvlášť mladých.

Sobota sv. liturgie budú ráno o 7 00 hod. a večer o 18 00 hod.

Na budúcu nedeľu sv. liturgie dopoludnia o 8 00 hod. (slovenská), o 930 hod. (cirkevnoslovanská) a o 11 00 hod. zameraná na rodiny z deťmi. Večerná sv. liturgia bude o 1800 hod. Pri všetkých sv. liturgiách bude mimoriadna zbierka na Kubu.

Denis Semanco bývajúci v Stropkove a Viktória Lehocká bývajúca v Stropkove. Ohlasujú sa po 3x.

Juraj Košuth bývajúci v Košiciach a Mária Vrabľová bývajúca v Stropkove. Ohlasujú sa po 2x.

Patrik Kačmár bývajúci v Duplíne a Ivana Vatraľová bývajúca v Šandal – Roveň. Ohlasujú sa po 2x.

Kto by vedel nejakú cirkevno-právnu prekážku, aby tieto pári nemoholi uzavrieť sviatostne manželstvo, nech to oznámi na farskom úrade.