Farské oznamy 9.6.2024

Liturgicky program je tento týždeň ako obvykle.

Pripomíname, že je ešte možnosť zobrať si putovnú ikonu MUP domov na jeden týždeň, táto akcia pravdepodobne skončí za tri týždne odpustom. Ešte tri týždne v júni sú k dispozícii. Zapisujte sa v sakristii.

Zatiaľ len taký všeobecný oznam, že v auguste plánujeme detský tábor od 12. do 16. augusta bude v Lomnom. Je to pre deti od 8 do 13. rokov. Cena bude asi 60 eur na osobu.

Potvrdil sa Váš záujem o spoločnú farskú púť na Moravu na rôzne pútnicke miesta koncom augusta, nahlásilo sa už dosť osôb, zapisujeme už len náhradníkov. Začíname potvrdzovať svoju účasť platbou celej sumy 130 eur, čo je za cestu a dvakrát nocľah s polpenziou. Uhradiť to treba u správcu farnosti.

Na nástenke si už môžete všimnúť bohatý odpustový program, pozývajte naň ľudí, ale zvlášť ho prosím, podporte modlitbou a obetou, aby to prinieslo duchovné ovocie pre nás všetkých.

Článok napísal Metod Lukačik

Napísať komentár