Farské oznamy 12.5.2024

Dnes je zbierka na masmédia.

Liturgicky program tento týždeň ako obvykle. Na budúcu sobotu je zádušná sobota ráno po sv. liturgii bude aj panychída. Na budúcu nedeľu je veľký sviatok Zostúpenia Svätého Ducha. Pri všetkých sv. liturgiách bude myrovanie. Pred večernou sv. liturgiou o 18 00 hod., ešte bude o 17.00 hod. aj Veľká večiereň s modlitbami na kolenách. Vo farnosti bl. Hopka budú mať odpustovú slávnosť, kde bude kázať protosynkel a archimandrita o. Jaroslav Lajčiak.

Ešte je možnosť prihlásiť sa u o. Pavla na púť do Medžugoria, ktorá bude posledný májový týždeň, od pondelka 27.mája do soboty 1. júna. ako aj na mariánsku duchovnú obnovu s o. Jozefom Trojom v našom kláštore v dňoch 24. – 26. mája.

Dnes večer pozývam na stretnutie kurátorov o 19.15 hod. do kláštora.

Článok napísal Metod Lukačik

Napísať komentár