Farské oznamy 12.11.2023

Dnes je zbierka na seminár.

Liturgický program tento týždeň ako zvyčajne.

Od 15. novembra sa začína Filipovka, pôst pred Vianocami.

Dnes poobede o 15.00 hod. bude XXI. ročník Metodovho memoriálu. Ste všetci srdečne pozvaní.

Na budúcu nedeľu 19. novembra o 15.00 hod. je stretnutie v kláštore pre všetkých žijúcich v tzv.iregulárnych situáciách. Stretnutie vedie o. Metod M. Lukačik.

Ďalšie stretnutie rodičov s deťmi ohľadom prípravy na prvú sv. spoveď a sv. prijímanie sa uskutočnív pondelok 20. novembra o 19.00 hod. v chráme.

V piatok 24. novembra o 19.00 hod. budú Chvály v našom chráme.

V sobotu 25. novembra o 18.30 hod bude stretnutie mládeže z celého dekanátu v našom chráme v suteréne. Pozývame všetkých mladých od 14 rokov, pripravuje sa pre nich niečo veľmi zaujímavé. Program bude trvať asi dve hodinky. Zároveň chcem poprosiť nejaké ochotné kuchárky, keďže potrebujeme pomôcť s jedlom, či by nám niečo chutné nepripravili pre mládež. Dobrovoľníčky nech sa hlásia u správcu farnosti o. Metoda.

Ponúkame duchovnú obnovu v našom kláštore pre laikov cez víkend 1. – 3. decembra. Pozývame všetkých, ktorí sa chcú lepšie pripraviť na sviatky Narodenia Pána. Téma: Cesta Filipovky – cesta do Betlehema. Vedie to o. Anton Verbovský CSsR. Príspevok je 50 eur. Hlási sa na duchovnecssr@gmail.com.

Cez ďalší víkend 8. – 10. decembra bude v kláštore redemptoristov stretnutie s chlapcami od 14 rokov, ktorí chcú viac spoznať redemptoristov a porozumieť čo to je kňazské a rehoľné povolanie. Stretnutie vedie viceprovinciál o. Miroslav Bujdoš CSsR. Plagát je na nástenke.

Zajtra začíname 6 dňové duchovné cvičenia pre zasvätené osoby, prosíme Vás o modlitby a obety.

Článok napísal Metod Lukačik

Napísať komentár