Oznamy Stropkov 18.9.2022

Teraz po sv. liturgii je mimoriadna zbierka na stavbu Pastoračného centra s ubytovaním pre kňaza v Michaľanoch. Dnes Vás srdečne pozývame na večiereň, ktorá bude o 17 00 hod. Večerná sv. liturgia bude o 18 00 hod.

Liturgický program v priebehu týždňa: v obvyklom čase.

Zajtra, v pondelok začíname kurz KURZ ALFA na ktorý sa môže prihlásiť každý, kto cíti potrebu prehĺbiť svoju vieru. Pozvaní sú aj neveriaci, ktorých môžete osloviť a pozvať. Stretnutia budú prebiehať v pondelky večer po sv. liturgiách, počas 11. týždňov. Bližšie informácie sú na plagáte, ktorý je na nástenke alebo u o. Pavla Tomka (0911 912 687). Zapísať sa môžete na papier, ktorý je na stolíku za lavicami.

V stredu o 17 30 hod. bude Novéna k MUP a po nej sv. liturgia.

V piatok po sv. liturgiách bude vyložená Najsvätejšia Eucharistia.

V sobotu pozývame miništrantov a všetkých, ktorí budú mať záujem zahrať si futbal do telocvične. Stretneme sa pred chrámom o 15 30 hod.

Na budúcu nedeľu sv. liturgie dopoludnia o 8 00 hod. (slovenská) o 9 30 hod. (cirkevnoslovanská) a o 11 00 hod. zameraná na rodiny z deťmi. Večerná sv. liturgia bude o 18 00 hod. Pri všetkých sv. liturgiách bude zbierka na náš chrám, keďže je posledná nedeľa v mesiaci.